Rezerwacje Terminów na Wesela

Szanowni Państwo,

z największą przyjemnością zorganizujemy dla Państwa Wesele Marzeń. Od wielu lat realizujemy przeróżne przyjęcia weselne. Wiemy na co zwrócić szczególną uwagę i jakie są wyznaczniki udanych wesel. Dzięki zebranemu doświadczeniu potrafimy przygotować dla Państwa indywidualną i elastyczną ofertę organizacyjną.

Współpracujemy z lokalnymi firmami: dekoratorskimi, cukierniczymi, eventowymi, muzycznymi, fotograficznymi, gastronomicznymi i wieloma innymi. Pozwala to na stworzenie kompleksowej oferty w jednym miejscu jakim jest Restauracja L`ascada.

Dysponujemy własnym hotelem. Po skończonej imprezie Goście mogą odpocząć w naszych komfortowych pokojach, a na drugi dzień spotkać się wspólnie przy kawie lub na poprawinach. Wybierając pakiet razem z pokojami dostarczysz swoim Gościom dodatkowego komfortu. Szczególnie polecane dla osób z małymi dziećmi, osób starszych i Gości przybywających z odległych miejscowości.

Oferujemy własną gastronomię co pozwala nam na udzielenie gwarancji jakości i świeżości potraw oraz niezwykłego smaku. Wszystkie dania przygotowywane są w oparciu o produkty od lokalnych dostawców.

Bar, plener, fontanna, dostosowana pod kątem akustycznym sala, klimatyzacja, doświadczona obsługa, przestronna sala. To tylko kilka kolejnych czynników pozwalających nam na przygotowanie wspaniałego wesela. Podczas rozmowy z naszym menedżerem poznasz je wszystkie.

Comments are closed.